O MNIEMam na imię Joanna. Urodziłam się w Jaworze, pięknym małym miasteczku, studiowałam i mieszkałam we Wrocławiu, obecnie od 7 lat mieszkam i żyję w Stanach Zjednoczonych Ameryki a dokładnie na Florydzie. Kocham ciepło, piękną pogodę, plażę i podróże. Nie lubię zimy i brzydkiej pogody ….brrrrrr.

Nigdy wcześniej nie myślałam że na stałe przeprowadzę się do innego kraju, ale stało się zakochałam się i przeprowadziłam na Florydę. Interesuję się modą – jak każda kobieta – kosmetykami i podróżami.

O założeniu blogu myślałam już od jakiegoś czasu, ale dopiero w styczniu 2014 r. postanowiłam coś w tym celu zrobić. Na moim blogu znajdziecie: moje spostrzeżenia dotyczące Ameryki i nie tylko (co mi się podoba, a co nie), autorskie zdjęcia (dzieła mojego męża Nicholasa), opinie, miejsca warte zobaczenia oraz inne przemyślenia powstałe z potrzeby wyżalenia się.

Możesz do mnie napisać na adres mailowy - zakładka kontakt lub znaleźć na facebooku, czy instagramie


ps. przepraszam za brak polskich znaków w pisowni niektórych postów, niestety uniemożliwiała mi to klawiatura, której używałam. Najnowsze posty są już z polską pisownią.

3 komentarze:

Unknown pisze...

super;) czekamy;]

Life in America pisze...

dzieki ...juz sa 2 posty a niedlugo bedzie nastepny :

Unknown pisze...

super xoxo